Archief voor February, 2010

Duikcomputer aangeschaft

Thursday, February 18th, 2010

Langzaam maar zeker wordt mijn duikuitrusting uitgebreid. Op een lamp, computer en een compas na ben ik voorlopig helemaal compleet. Tot vandaag: vandaag heb ik een duikcomputer bij De Groot Diving in Lemmer gehaald. Mijn huidige uitrusting is helemaal tweedehands (of meer), en de duikcomputer is het enige onderdeel dat ik sowieso nieuw wou hebben. Stel je voor dat je er één van Marktplaats haalt, en na twee duiken houdt hij er mee op!

Na wat wikken en wegen gekozen voor de bjusterbaarlik mooie, Suunto Vyper. Ik zat eerst te twijfelen of ik niet een lucht geïntegreerde duikcomputer wou. Maar ook al is dat heel erg mooi, je betaald er wel voor! De Vyper kan alles wat ik de komende tijd nodig ga hebben, dus mooi zat!

Nog even wachten tot mijn automatenset klaar is met de servicebeurt, en dan gaat de duikcomputer mee het zwembad in om te oefenen :)

Weer een toets gehaald!

Friday, February 5th, 2010

En ook de tweede toets heb ik gehaald!  Deze keer ging de toets over de druk die op je lichaam drukt en welke effecten dat heeft wanneer je afzakt, en weer opstijgt. Leuke materie, waar je liever niet bij stil staat, maar als duiker toch noodzakelijk is.

Toets was ik zo doorheen, en net als mijn buddy-cursist had ik een fout-totaal van 0! Nog maar 1 toets, en dan heb ik de theorietoetsen gehad :)